Finanse

Pożyczka pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu

Pozyskiwanie funduszy spędza sen z powiek niejednemu właścicielowi firmy. Zaostrzenie reguł finansowania przedsiębiorstw przez banki wykluczyło wiele podmiotów z możliwości uzyskania wsparcia. Czy istnieją zatem alternatywne sposoby na zdobycie gotówki? Co zrobić, gdy negatywna historia kredytowa w BIK eliminuje opcję kredytowania w bankach? Jak otrzymać pieniądze na ratowanie firmy w kryzysie, lub na cele rozwojowe dla start-upów?

Czym jest pożyczka pod zastaw domu?

Szybki rozwój usług pozabankowych ma swoją przyczynę nie tylko w zamkniętej polityce kredytowej banków, lecz również w ogromnej atrakcyjności warunków umowy, jakie można wynegocjować z prywatnym podmiotem. Pożyczka pod zastaw domu lub innej nieruchomości stanowi istotny mechanizm pomocowy dla rozmaitych przedsiębiorstw. Brak stabilnej pozycji na rynku to domena każdego start-upu, który przecież potrzebuje zwiększać swoją konkurencyjność już na początku działalności. Brak możliwości otrzymania kredytu w banku z powodu młodego wieku przedsiębiorstwa rodzi dylemat, co dalej? Z podobną sytuacją zmagają się firmy dotknięte utratą płynności finansowej, negatywną historią kredytową, jak i te poszukujące większej elastyczności w tworzeniu umowy. Pozabankowa pożyczka pod zastaw domu udzielana jest na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Może nim być inwestycja strategiczna, spłata innych wierzycieli, rozliczenie z kontrahentami, zakup nowego towaru do magazynu, wypełnienie zobowiązań wobec kontrahentów czy wiele innych wydatków o ogromnym znaczeniu dla przetrwania i dalszego rozwoju.

Jedynym warunkiem uzyskania wsparcia finansowego jest posiadanie na własność domu, który zostanie objęty hipoteką. Instytucji zastawu dokonuje się w formie aktu notarialnego, umieszczając także odpowiedni wpis w IV dziale księgi wieczystej. Pożyczka pod zastaw domu od najlepszych biur pożyczkowych umożliwia finansowanie nawet do 70% wartości domu pod zabezpieczenie. Sektor pozabankowy wydaje wstępną decyzję o udzieleniu pożyczki w czasie nieporównywalnie szybszym, niż robią to banki. Brak wymogu przedstawiania zaświadczeń z BIK, KRD czy ZUS staje się dodatkowym atutem. Pożyczka pod zastaw domu to bezpieczna forma finansowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiająca im realizację celów biznesowych.

Oferta najlepszych pożyczek pod zastaw nieruchomości

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki pod zastaw domu, dobrze jest nawiązać współpracę z biurem pożyczkowym o nieposzlakowanej opinii i atrakcyjnych zasadach udzielanego wsparcia. Oferta Smartvest spełnia wszystkie kryteria doskonałego produktu pożyczkowego, gwarantując indywidualne dostosowanie rat miesięcznych, możliwość rozciągnięcia płatności w czasie, finansowanie dowolnego celu, a także minimalne formalności. Warto zapoznać się z opisem pakietu na pożyczki pod zastaw domu, zamieszczonego na stronie smartvest.pl. Pożyczka pod zastaw domu, mieszkania lub działki staje się nie tylko alternatywą wobec oferty banków, lecz również komplementarnym narzędziem dla poprawy sytuacji finansowej w firmach o dowolnym profilu działalności.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Smartvest.

Similar Posts