Porady

Dlaczego warto wybrać mieszkania na Zabłociu?

Dlaczego warto wybrać mieszkania na Zabłociu?

Kraków jest atrakcyjnym miejscem nie tylko pod względem turystycznym. Wiele osób wybiera tę piękną miejscowość na dłużej, studiuje tutaj, pracuje i mieszka. W tym mieście nie brakuje nowocześnie zaprojektowanych osiedli, mają one wiele do zaproponowania osobie, która wybiera sobie mieszkania na jednym z takich osiedli. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki standard. Apartamenty są przestronne, z dostępem do naturalnego światła, bezpieczne, wyposażone w innowacyjne udogodnienia. Dzielnice otoczone są zielenią, daje ona możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Atrakcyjne i wygodne mieszkania na Zabłociu

Zabłocie od lat jest jedną z tych dzielnic w Krakowie, z których miasto może być dumne. Cały czas dochodzi tutaj do nowych inwestycji, powstają komfortowe osiedla z konkurencyjnymi cenami. Mieszkania na Zabłociu zlokalizowane są zwykle w niezbyt wysokich blokach o ponadczasowej konstrukcji. Lokum wyposażone jest dodatkowo w balkon lub taras oraz garaż. Takie dodatkowe przestrzenie w miastach przydają się. Balkon można wykorzystać do odpoczynku, wystarczy dobrze go wyposażyć w ławkę czy stolik. Garaż to już nieodzowny element współczesnych mieszkań, w dużych miastach często brakuje miejsca do zaparkowania auta na osiedlach, garaże podziemne do najlepsza propozycja. Mieszkańcy docenią także schowki i komórki lokatorskie, będzie można w nich przechowywać te przedmioty osobistego użytku, które aktualnie nie są potrzebne w mieszkaniu. W bloku nie zabraknie także pojemnej windy, pozwoli ona na szybsze przemieszczanie się po budynku, będzie idealna dla seniorów czy matek z dziećmi. 

Jakie mieszkania są dostępne na Zabłociu?

Nie każdemu zależy na dużym metrażu mieszkania. Osoby samotne nierzadko chciałyby kupić mniejsze lokum. Mieszkania na Zabłociu cechują się różnorodnością, przy czym każdy taki apartament ma ten sam wysoki standard niezależnie od tego, czy wybierze się kawalerkę, mieszkanie dwupokojowe czy trzypokojowe. Najczęściej wybierane są te, które mają nie więcej niż 50m2. Rodziny wielodzietne decydują się na większy metraż, jest on uzależniony od liczby dzieci w rodzinie. Nowoczesna architektura to harmonia, którą docenia się każdego dnia. Wybierając budynek w nowoczesnym styl architektonicznym, można liczyć na wiele korzyści niezależnie od pory roku. Zimą jest tam ciepło i przytulnie, latem, gdy temperatury powietrza są wysokie w mieszkaniu panuje przyjemny chłód. Budynek jest nie tylko funkcjonalny, przyciąga wzrok. Sprawdź mieszkania na sprzedaż od firmy Lofthaus Zabłocie.

Similar Posts