Porady

Huśtawka do pokoju – gadżet nie tylko dla dzieci

Huśtawka do pokoju – gadżet nie tylko dla dzieci

Huśtawka należy do ponadczasowych elementów rozrywki dla dzieci i relaksu dla dorosłych. Ogród zyskuje na przytulności, a domownicy chętniej spędzają w nim czas, kiedy mogą się wygodnie rozsiąść i kołysać w rytm wiatru. A co jeśli by zainstalować huśtawkę w domu? 

Huśtawka do pokoju elegancki element wystroju

Huśtawki w domu stają się jednym z największych trendów ostatnich lat. Dziś niemal każdy marzy o tym, by mieć stylową huśtawkę również w swoim salonie. Nie jest to niemożliwe, zwłaszcza że styl i rodzaj tego gadżetu można wybrać spośród setek fasonów. Jeżeli zależy Ci, by huśtawka w Twoim domu pełniła również funkcję rozrywkową, a nie głównie ozdobną, to najlepiej zainstalować taką podwieszaną. To wymaga jednak odrobiny pracy i przygotowania. Nie każdy sufit jest w stanie znieść takie obciążenie i zwłaszcza mieszkańcy starego budownictwa mogą czuć się zawiedzeni, kiedy okaże się, że nie mogą pozwolić sobie na huśtawkę podwieszaną pod sufitem. Na otarcie łez można zdecydować się na huśtawkę, która ma własny stojak. Wygląda równie pięknie, co podwieszana i również można się na niej zrelaksować. 

Huśtawki do pokoju dla dzieci

Huśtawka zainstalowana w domu ma wiele zalet, kiedy zamieszkują w nim maluchy. To doskonała zabawa dla małych dzieci, podczas gdy Ty możesz cały czas mieć je na oku. To idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców, którym zależy, by dzieci nie spędzały całego wolnego czasu przed telewizorem. Kolejnym plusem jest możliwość korzystania z huśtawki również w okresie zimowym. Z drugiej strony musisz zwrócić uwagę na stan sufitu w mieszkaniu i oczywiście metraż. Huśtawka, która ma być przeznaczona dla dzieci, potrzebuje sporo miejsca. Powinna znajdować się w bezpiecznej odległości od okien i przedmiotów, które mogą zrobić krzywdę w razie upadku dziecka z huśtawki. 

Huśtawki do pokoju ceny 

Wbrew pozorom zamontowanie eleganckiej huśtawki w domu nie jest tak drogie, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę, że jest to mocny trend i mebel wymagający nietypowych rozwiązań. Huśtawkę można dostać już od 150 zł! Średnia cena to 300-500 zł. Naturalnie warto kierować się nie tylko ceną, ale i jakością. Huśtawka ma w założeniu utrzymać ciężar dorosłego człowieka, a nikt nie chce wylądować na podłodze podczas wieczornego relaksu. Jeśli nie znasz się zbytnio na pracach remontowo-budowlanych nie krępuj się poprosić o pomoc fachowca. 

Similar Posts